ZNAJDŹ NAS NA :

O NAS

BUDYNEK ZBORU

Wspólnie opiekujemy się budynkiem zboru, w którym oprócz dużej sali głównej, w której odbywają się nabożeństwa znajdują się mniejsze sale oraz część noclegowa na 80 miejsc. Budynek zborowy oprócz organizacji niedzielnych nabożeństw oraz spotkań służy także do organizacji obozów, konferencji, spotkań tematycznych, koncertów.

 

Pieczę nad Ośrodkiem sprawuje Administrator, który koordynuje (i w większości własnoręcznie wykonuje) prace remontowe i wszelkie inne potrzebne do tego, by miejsce tętniło życiem. Jesteśmy przekonani, że w zborze, który wspólnie tworzymy, znajdzie się miejsce dla każdego. Serdecznie zapraszamy, abyś odwiedził nas osobiście. Jeżeli brakuje ci odwagi zapraszam Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej. Może kiedyś poznamy się osobiście.

WIZJA

Naszą nieustającą modlitwą jest, aby każdy mieszkaniec Wisły, bez względu na wiek i pochodzenie, mógł poznać prosty plan zbawienia zawarty w Piśmie Świętym, doświadczyć realnego Bożego działania w swoim życiu i prowadzić odmienione życie będące tetgo żywym dowodem.

RADA ZBORU

Przewodniczący Rady Zboru
Daniel Kulig

Z-ca przewodniczącego Rady Zboru
Ireneusz Woźniczka

Członek Rady Zboru

Roman Bujok

Sekretarz Rady Zboru
Małgorzata Woźniczka

MUZYKA

Od kilkudziesięciu lat działa u nas grupa muzyczna, która usługuje na każdym niedzielnym nabożeństwie oraz podczas różnych wydarzeń o charakterze ewangelizacyjnym.

NABOŻEŃSTWA I SPOTKANIA

Nabożeństwa niedzielne, o godzinie 10.00, są dla nas szczególnym czasem uwielbienia Boga poprzez wspólny śpiew i modlitwę. Inspirujące nauczanie płynące z Pisma Świętego zawsze zawiera praktyczne zastosowanie.

Spotkania środowe, które odbywają się o godzinie 18.30 służą osobistemu rozwojowi każdemu, kto chce pogłębiać swoją relację z Bogiem.

Spotkania młodzieżowe odbywają się w budynku zboru regularnie w każdy piątek o godzinie 19.

GRUPA MŁODZIEŻOWA

Grupa młodzieżowa pod pieczą lidera, Daniela Kuliga, spotyka się w budynku zboru w każdy piątek o godzinie 19. Młodzież współdziała w życiu kościoła, organizują konferencję Wysokie Napięcie, pomagają przy dziennym obozie dla dzieci Day Camp, oraz przy wielu innych wydarzeniach.

Kontakt:

Daniel Kulig

Tel. +48 724 151 549

Email: oaza@hot.pl

© 2019, Ma'vio & Daniel

Wszelkie Prawa Zastrzeżone